RAY-BAN® 4221 6224/13 * /

 • szerokość oprawki
  140mm
 • szerokość szkła
  50mm
 • wysokość oprawki
  47mm
 • szerokość mostka
  19mm
 • długość zausznika
  145mm

Kolor:6224/13 BROWN SHOT ON BLACK BROWN GRADIENT DARK BROWN

 

Elastyczny zawias: NIEGwarancja: 24 miesiąceOpis: Okulary przeciwsłoneczne firmy Ray Ban w stylu klasycznym. Oprawa ta jest w kolorze transparentnym brązowym i posiada organiczne soczewki barwione gradalnie w kolorze brązowym. Model ten posiada filtry UV.

 

Ray-Ban jest niekwestionowanym liderem w świecie optycznym.

Cena: 420.00 zł
Gwarancja jakościGratis!RAY-BAN®

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Historia tej marki, to 70 tradycji, doświadczenia, rozwoju technologii i dążenia do perfekcji, by stać się ikoną jakości i stylu. Obecnie Ray-Ban jest cenioną marką wśród młodych wiekiem i młodych duchem na całym świecie. Są ulubionymi oprawkami gwiazd filmu, show biznesu i pilotów, bowiem to właśnie specjalnie dla nich skonstruowano okulary, które chroniły pilotów przed odbiciami światła na dużych wysokościach, przy jednoczesnym zapewnieniu wyraźnego obrazu w polu widzenia. Do publicznej sprzedaży pierwszy model trafił w 1936 roku. Okulary tej marki nosili m.in. generał MacArthur, Audrey Hepburn, Tom Cruise i Bob Dylan.

Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
500.00 zł
New
Sale
Promocja
660.00 zł
New
Sale
Promocja
330.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł