O nas /

Furdal Fashion

Furdal Fashion – optycy z pasją!

 
Z wykształcenia jesteśmy optykami. Optyka jest dla nas czymś więcej niż tylko zawodem, którego podstawy uzyskaliśmy w Policealnym Studium Optycznym w Częstochowie i na wydziale Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Optyka okularowa z podstawami optometrii – jest pasją, którą chcemy dzielić się z innymi!
Dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzamy posiadaną w tym zakresie wiedzę, chętnie uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach na terenie całego kraju. Dzięki temu posiadamy szereg certyfikatów, ale co najważniejsze czerpiemy z tego korzyści w postaci znajomości nowych technologii i trendów na polu optyki, czy mody okularowej.
Z tego samego powodu dołączyliśmy też do szacownego grona specjalistów skupionych w Cechu Optyków w Warszawie.
 

Historia salonów optycznych Furdal Fashion w Białymstoku.

 
Pierwszy własny salon optyczny otworzyliśmy w październiku 2002 roku, przy ul. Krakowskiej 3/1 w Białymstoku. Panująca w nim miła atmosfera oraz wysoki standard świadczonych usług (dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem optometrycznym) sprawiły, że szybko zdobyliśmy zaufanie klientów.
 
 
Październik  2007 to kolejny duży krok w rozwoju naszej działalności. Przy ul. Lipowej 6 powstaje salon „Moda okularowa Katarzyna, Andrzej Furdal”, w którego ofercie znalazły się ekskluzywne oprawy okularowe, tak wykwintnych marek, znanych kreatorów mody, jak:
Zależy nam, by klienci nie musieli nas długo szukać, dlatego otworzyliśmy 12/06/2012 kolejny salon - "Furdal Fashion " w centrum miasta, przy ul. Lipowej 6 lok 2. Przestronne, klimatyzowane pomieszczenie zachęca do tego, by w spokoju i atmosferze relaksu dokonać wyboru opraw i szkieł okularowych z bogatego, nieustannie poszerzanego asortymentu najbardziej znanych marek tj. Ray-Ban, Vogue, Oakley, czy Porsche Design. Jak w każdym z naszych salonów, również i tu czeka na Państwa miła, profesjonana obsługa, wysoka jakość usług i szybki termin realizacji. Tu równiez dysponujemy nowocześnie wyposażonym gabinetem optometrycznym.
 

Furdal Fashion marka odpowiedzialna społecznie.

 
Bierzemy czynny udział angażując się w akcję zbiórki używanych okularów, organizowaną przez fundację OneSight, której misją jest poprawa wzroku najbardziej potrzebującym na całym świecie, poprzez przeprowadzanie darmowych badań wzroku i dobieranie potrzebnej korekcji.
Fundacja OneSight działając od 1991 roku, opłaciła 170 misji optycznych do 33 krajów rozwijających się. Od 2010 roku do działań Fundacji OneSight dołączyli polscy optycy i w wybranych salonach optycznych, takich jak np. Furdal Fashion, organizują zbiórki używanych okularów korekcyjnych. Wolontariusze OneSight odwiedzą najbiedniejsze kraje, zapewniając darmowe badania i dobierając potrzebującym odpowiednie okulary spośród tych zebranych na całym świecie.
Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
930.00 zł 465.00 zł
New
Sale
Promocja
1350.00 zł 945.00 zł
New
Sale
Promocja
1230.00 zł 860.00 zł
New
Sale
Promocja
1800.00 zł