GIGI STUDIOS 6528/1 EDISON /

 • szerokość oprawki
  145mm
 • szerokość szkła
  56mm
 • wysokość oprawki
  45mm
 • szerokość mostka
  16mm
 • długość zausznika
  150mm

Kolor: 1033

 

Elastyczny zawias: NIE


Gwarancja: 24 miesiąceOpis: Oprawa korekcyjna marki GIGI Barcelona w stylu klasycznym. Oprawa ta jest w kolorze czarnym błyszczącym.

  

Zgodnie z założeniem marki GIGI Barcelona - prostota jest kluczem do sukcesu. Hiszpańska moda zakorzeniona w wyjątkowych wzorach oraz wyszukane najwyższej klasy materiały tworzą unikatowe kolekcje. Inspiracji  można doszukać się w sztuce oraz kulturze, które w swojej kreatywności uzyskują niepowtarzalne modele.

Cena: 820.00 zł
Gwarancja jakościGratis!GIGI STUDIOS

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Głównym celem GIGI Studios , powstałej w 1962r, jest inwestowanie w jakość. Marka bazuje na najlepszych surowcach i przeprowadzaniem procesu produkcji ręcznie. Oprawy GIGI Studios wykonane są ze szlachetnych materiałów zapewaniająch trwałość i wygodę. Prace wykonywane są z ogromną dbałością o szczegóły i detale. 

Polecamy również /
New
Sale
Promocja
910.00 zł
Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
500.00 zł
New
Sale
Promocja
660.00 zł
New
Sale
Promocja
330.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł