CARTIER 143S 001 /

 • szerokość oprawki
  145mm
 • szerokość szkła
  51mm
 • wysokość oprawki
  57mm
 • szerokość mostka
  23mm
 • długość zausznika
  145mm

Kolor: 001

 

Elastyczny zawias: NIE

 

Gwarancja: 24 miesiące

 

Opis: Okulary przeciwsłoneczne marki CARTIER w stylu klasycznym. Oprawa jest w kolorze czarnym błyszczącym. Posiada organiczne soczewki marki ZEISS w kolorze szarym gradalnie barwione oraz antyrefleks.

Cartier – król jubilerów, jubiler królów. Oprawy okularowe tej luksusowej marki właśnie zagościły w naszym salonie. Charakteryzują się niezwykłą elegancją, dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół i najwyższą jakością. Do wykonania ponadczasowych i oryginalnych opraw Cartier używa białego, żółtego oraz różowego złota, niejednokrotnie zdobiąc je diamentami. Bogato zdobione oprawy wyróżniają się na tle innych i stanowią idealne dopełnienie dziennych jak i wieczorowych kreacji. 

Nasz salon jako jedyny na Podlasiu, posiada autoryzację marki Cartier i ma jej oprawy w swojej ofercie. Jeżeli więc chcesz poczuć odrobinę luksusu – zapraszamy!

Cena:3 250zł Zapraszamy do naszego salonu w Białymstoku
Gwarancja jakościGratis!

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Polecamy również /
New
Sale
Promocja
Cena: 2 230zł Zapraszamy do naszego salonu w Białymstoku
Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
330.00 zł 269.00 zł
New
Sale
Promocja
460.00 zł 399.00 zł
New
Sale
Promocja
390.00 zł 339.00 zł
New
Sale
Promocja
600.00 zł 399.00 zł