VERSACE 1256 1435 /

 • szerokość oprawki
  135mm
 • szerokość szkła
  53mm
 • wysokość oprawki
  43mm
 • szerokość mostka
  17mm
 • długość zausznika
  140mm

Kolor: 1435

 

Elastyczny zawias: NIE

 

Gwarancja: 24 miesiąceOpis: Oprawa korekcyjna marki VERSACE w stylu kocim. Oprawa ta jest w kolorze brązowym ze zdobionymi zauszniakmi.

 

Eleganckie i nowoczesne oprawki marki Versace, która składa hołd klasycznym, sprawdzonym formom dodając im szyku detalami oraz jakością wykonania i użytych materiałów.

Cena: 650.00 zł
Gwarancja jakościGratis!VERSACE

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Projektant mody Gianni Versace urodzony 1946 roku w miejscowości Reggio Calabria jako dziecko pracował w zakładzie krawieckim swojej mamy. W wieku 25 lat Gianni odniósł swój j pierwszy sukces w świecie mody. Wraz ze swoją pierwszą kolekcją zaczął budować imperium- otworzył pierwszy butik w Milanie.

Versace to nie tylko ubrania, to przede wszystkim styl.W 1997 roku Gianni Versace został zastrzelony przed swoją posesją w Miami. Po jego śmierci firmę prowadzą jego brat Sato wraz z siostrą Donatellą. Okulary Versace ozdobione są charakterystycznym wzorem oraz portretem meduzy z lusterkami i pętlą kryształków Swarovskiego.

Okulary Versace zawsze wyróżniają się precyzją, stylem i ekskluzywnością.

Polecamy również /
New
Sale
Promocja
790.00 zł
Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
690.00 zł
New
Sale
Promocja
480.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł
New
Sale
Promocja
840.00 zł