RAY-BAN® 4225 646/55 LIGHTRAY /

 • szerokość oprawki
  140mm
 • szerokość szkła
  52mm
 • wysokość oprawki
  40mm
 • szerokość mostka
  19mm
 • długość zausznika
  140mm

Kolor: 646/55 MATTE TRASPARENT GREEN

MIRROR BLUE

 

Elastyczny zawias: NIE

Gwarancja: 24 miesiące


Opis: Okulary przeciwsłoneczne firmy Ray Ban w stylu klasycznym. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów. Oprawa ta jest w kolorze transparentnym matowym i posiada organiczne soczewki zabarwione na kolor zielony+ niebieska lustrzanka. Model ten posiada filtry UV.

 

 

Ray-Ban jest niekwestionowanym liderem w świecie optycznym.

 
Cena: 760.00 zł
Gwarancja jakościGratis!RAY-BAN®

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Historia tej marki, to 70 tradycji, doświadczenia, rozwoju technologii i dążenia do perfekcji, by stać się ikoną jakości i stylu. Obecnie Ray-Ban jest cenioną marką wśród młodych wiekiem i młodych duchem na całym świecie. Są ulubionymi oprawkami gwiazd filmu, show biznesu i pilotów, bowiem to właśnie specjalnie dla nich skonstruowano okulary, które chroniły pilotów przed odbiciami światła na dużych wysokościach, przy jednoczesnym zapewnieniu wyraźnego obrazu w polu widzenia. Do publicznej sprzedaży pierwszy model trafił w 1936 roku. Okulary tej marki nosili m.in. generał MacArthur, Audrey Hepburn, Tom Cruise i Bob Dylan.

Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
480.00 zł 340.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł 310.00 zł
New
Sale
Promocja
840.00 zł
New
Sale
Promocja
760.00 zł