PERSOL 714 24/S3 STEVE MCQUEEN POLARIZED /

 • szerokość oprawki
  147mm
 • szerokość szkła
  54mm
 • wysokość oprawki
  52mm
 • szerokość mostka
  21mm
 • długość zausznika
  140mm

Kolor: 24/S3 HAVANA/BLUE SHADED

 

Elastyczny zawias: NIE


Gwarancja: 24 miesiące


Opis: Okulary przeciwsłoneczne firmy PERSOL wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oprawa ta jest w kolorze szylkretowym, posiada organiczne soczewki zabarwione na kolor niebieski+antyrefleks+ POLARYZACJA. Model ten posiada filtry UV.

 

Okulary Persol czyli po Włosku "okulary dla słońca". Oprawki Persol to ikona eleganckiego stylu. Niepowtarzalny design i nadzwyczajna dbałość o detal powodują, że po okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne sięgają koneserzy. Włoska marka Persol to po prostu Rolls-Royce w dziedzinie okularów. Okulary tej marki nosi współcześnie bardzo wiele gwiazd, w tym aktor Ryan Gosling, uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na ziemi! Persol to jedna z najbardziej „filmowych” marek okularów. Dzisiaj oprawki Persol to synonim luksusu i klasy.

Cena: 1070.00 zł 1130.00 zł
Gwarancja jakościGratis!

Wszystkie okulary dostępne w naszym sklepie są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Producent udziela na swój produkt 24-miesięczny okres gwarancji. Jeżeli odkryjesz w swoim produkcie wadę powstałą z jego winy daj nam natychmiast znać, a zwrócimy się do producenta w celu rozpatrzenia reklamacji.

Do każdego zamówienia załączamy oryginalne etui, mikrofazę oraz certyfikat jakości producenta

Wyprzedaż /
New
Sale
Promocja
480.00 zł 340.00 zł
New
Sale
Promocja
490.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł
New
Sale
Promocja
420.00 zł